chci na workshop zdravé ruce

ZDRAVÉ RUCE

14.4.2023
U JEDNOHO STOLU
Praha

22.4.2023
Pohybové studio
#POHNISLETY

chci na workshop rUCE A OPORA

Karpální tunely, tenisový loket, rhizatróza palce nebo tzv. myšitida netrápí jen vás. Mnoho lidí si ale myslí, že s tím nejde nic dělat.

Přesvědčím vás o opaku a ukáži vám, že je možné vyhnout se bolesti a chirurgickým zákrokům.
Ruku na to!

Představte si, jaký by byl váš život bez možnosti vnímat svět rukama

workshop pro veřejnost

workshop pro firmy

 Nejcitlivější místo na těle jsou ruce.

zdravé ruce

workshop pro veřejnost

Ruce jsou nejcitlivějším místě na těle a to jak je používáme, ovlivňuje další části těla - krční páteř, ramena. Dokonce i bolesti zad mají souvislost s rukama. Během workshopu pochopíte pohyb rukou v souvislostech.
Naučím vás, jak rukám skutečně ulevit.
Workshop probíhá v malé skupině lidí.

vyberte si workshop a přihlaste se

zdravé ruce

ruka a opora

Zdravé ruce

workshop pro firmy

Tak jako firmy potřebují zaměstnance, tak zaměstnanci potřebují zdravé ruce. Většina používá při své práci myš nebo telefon. Myšitida je nejčastější onemocnění rukou. Vím, jak naučit vaše lidi pečovat o nejcennější nástroj, který mají - ruce

seminář na míru vaší firmě

nenáročný na prostor a materiály

realizace online i v angličtině

napište mi

Reference

lucie víšková

Úžasné navnímání ruky. Ani jsem netušila, jak mám ruce zkrácené. Nádhera! Bylo první slovo, které jsem na semináři napsala.

Úžasné navnímání ruky...

kamila kábová

Velký aha moment, že oporu v józe dělám chybně. Získala jsem návod, jak provést správně. Její rady a tipy jdou snadno začlenit do běžného života, praktikuji každý den.

Velký AHA moment...

michal kunštýř

Mnoho dobrých tipů, jak správně mobilizovat ruce, tělo. Skvělé, srozumitelné.

Skvělé, srozumitelné...

účastnice kurzu

Eliška vše nejen ukázala prakticky, vše ale podala v hlubších teoretických souvislostech, abychom skutečně porozuměli tomu, co děláme a proč.

Praktický workshop s hlubokými souvislostmi

účastnice kurzu

Moje práva ruka, se kterou jsem cvičila, je od středy jak na novém světě - stále uvolněná.  I fyzioterapeutka poznala, jak mám pravou ruku volnou a jaký je to velký rozdíl oproti levé ruce.

Praktický workshop s hlubokými souvislostmi

Uchopte to do svých rukou

napište mi

@ eliskalechnerova

web VYTVOŘENÝ V ŠABLONĚ SHOWIT

diclaimer ke zdravotní odpovědnosti:
Online program Zdravé tělo vychází z praktických zkušeností, odborného vzdělání v oboru a ověření postupu letitou praxí s klientky na individuálních a skupinových lekcích. Kurz má primárně informační charakter. Na vašem zdraví opravdu záleží. Doporučení a cviky v kurzu nenahrazují zdravotní péči a doporučení lékaře. Vždy jednejte s ohledem na váš zdravotní stav. Pokud u Vás nastanou jakékoliv zdravotní potíže, obraťte se na svého lékaře nebo fyzioterapeuta a poraďte se o Vašem zdravotním stavu a dalším postupu vaší terapie. Součástí kurzu jsou také online konzultace, kdy si můžete ověřit, zda postupujete správně.

Autorská práva:
Obsah kurzu podléhá autorskému zákonu. Reprodukce, přejímání, distribuce nebo jakýkoli druh využití nad rámec autorských práv vyžaduje písemný souhlas autora. Program je určen čistě pro soukromé nekomerční účely. Stahování a kopírování online kurzu, videí, využití programu pro jiné komerční účely může být porušením práva autora.