rozvrh lekcí

Pojďte pohnout s lety

pravidelný pohyb pro zdraví

#POHNISLETY

MÍSTO, kde pochopíte svou cestu ke zdravému tělu. Studio POHNI S LETY je prostor pro workshopy, kurzy, lekce a setkávání. Místo, kde objevíte, jak málo tělu stačí, aby se začaly dít změny. VÝZVA udržet si zdraví a aktivní život v radosti, s pocitem mladosti. Věk je jen číslo. Můžete si dovolit cítit se  vitálně do vysokého věku. Radost, vytrvalost a síla jsou důležité pro aktivní život.


POJĎME POHNOUT S LETY!


Nabídka studia

kurzy

workshopy

Ucelené základní a pokročilé kurzy pro ženy nejen po porodu živě ve studiu v malých skupinách. 

Pro veřejnost zaměřené na držení těla a zdravé ruce nebo ve spolupráci s fyzioterapeuty a externími lektory.

aktuální kurzy

nabídka workshopů

online

lekce

Unikátní online kurz pro ženy nejen po porodu. Komplexní program na 3,6 nebo 12 měsíců.

Potkejme se pravidelně na skupinových lekcích zdravého pohybu ve studiu #POHNISLETY v Letech u Dobřichovic.

Objednat

rozvrh

"Cvičení s Eliškou je skvělá relaxace po pracovním dni. Vyčistíte si hlavu a zapojíte svaly, o kterých ani nevíte, že je máte. Mám dobrý pocit, že jsem si zlepšila držení těla. A hlavně je to pro všechny. Eliška se postará o vaše specifika.

Vyčistíte si hlavu. 
A je to pro všechny.

ÚČASTNICE LEKCÍ

"Cvičení s Eliškou je radost: přináší klid, zvnitřnění, chvilku klidu věnovanou mně samotné a mému tělu. Je až neuvěřitelné jak titěrnými pohyby dokáže Eliška mně dát opět dohromady po dvou komplikovaných porodech."

Cvičení s Eliškou je radost

ÚČASTNICE KURZU

Časté otázky

01. Kde se cvičí?

Skupinové i individuální lekce probíhají v prostorném studiu #POHNISLETY v Letech u Dobřichovic. Využít můžete šatnu, toalety a sprchy. Podložky jsou k dispozici. Prostor je možné si také pronajmout.

02. Co potřebuji?

Pohodlné oblečení, které vám dovolí užít si lekci naplno. Na lekce Zdravé tělo nebo kurzy Zdravé tělo po porodu si vezměte 2 malé froté ručníky (vel. 50x100), které často používáme jako cvičební pomůcku. Všechny lekce cvičíme naboso. Pokud jsou boty potřeba, je to uvedeno v popisu lekce. Přestože jsou ve studiu podložky k dispozici, s ohledem na covidovou situaci, doporučuji vlastní podložku. 03. která lekce je pro mě vhodná? Zvládnu jí?

Pro všechny bez rozdílu kondice jsou vhodné lekce Zdravé tělo. Jde o kompenzační pravidelné cvičení, které vede k lepšímu vnímání a zlepšení držení těla, aktivnímu bříšku a zad bez bolesti. Jste-li krátce po porodu, máte diastázu nebo chcete začít od začátku, využijte kurz Zdravé tělo po porodu. Milovníci dynamických lekcí si můžou vybrat Tělo v kondici nebo lekce z nabídky externích lektorů (tanec). Pokud si nejste jistí, kterou lekci si vybrat, kontaktujte mě. Ráda zodpovím vaše dotazy.


04. jak se mohu přidat na lekci? 

Na otevřené lekce můžete dorazit bez předchozí rezervace. Do kurzů je třeba se včas registrovat. Pokud kurzy již začaly a nejsou naplněné, je možné se po předchozí domluvě přidat. Všechny lekce si můžete rezervovat a zaplatit on-line zde. Na letní speciál FIT SUP je rezervace nutná nejpozději 24 hod předem. V případě, že máte zájem o individuální konzultaci, kontaktujte mě telefonicky.

letní speciál

Cvičení pod širým nebem

Léto, pohyb a voda k sobě patří. Využijte mimořádnou příležitost zacvičit si lekce Zdravé tělo na paddleboardech. 

místo konání: Paddleboardy řevnice, 
na relaxační louce, karlštejnská 33, Řevnice, 252 30

koupit vstupenku