objednat konzultaci

Individuální lekce pro vás na míru

Každé tělo je jiné

A také různě reaguje na podněty. Nabízím individuální lekce na míru pro vás a vaše jedinečné potřeby,

potkejme se osobně

Zažijte
tu změnu

cílem je cítit se jinak

Při prvním setkání probereme nejen to, co pro vás můžu udělat. Ukáži vám také jednoduché pohyby nejprve v jedné polovině těla, abyste mohli zažít, jak se můžete cítit jinak.

objednejte si první konzultaci

Časté otázky

01 | kde cvičení probíhá?

Cvičení probíhá v mém studiu Pohni s Lety. Adresa je Pražská 559, Lety (1. patro OC Lety). Podívejte se prosím na MAPU ZDE

02 | jak se mám na něj připravit?

Nejdůležitější je dobře se na cvičení naladit. Doporučuji také vzít si pohodlné oblečení a vlastní froté ručník 100x50cm. Další pomůcky pro cvičení jsou pro vás k dispozici přímo ve studiu.

03 | jak dlouho trvá než dorazí výsledky?

Poprvé ucítíte změny už při první konzultaci. Celkové výsledky z velké části ovlivňuje vaše osobní "nasazení", četnost cvičení a impulzů, které vaše tělo bude dostávat i předchozí pohybová zkušenost, vlastnosti a kvalita tkání vašeho těla. Po každém zacvičení je cítit posun. Mění se rychle vnímání vlastního těla. Obecně do 3 měsíců jsou výsledky u všech viditelné.

04 | jak dlouho setkání trvá a kolik stojí?

Jedno setkání trvá standardně 55-60 min. V případě první konzultace je možné se domluvit i na 90 min, abychom čas plnohodnotně využili. Cena za jednorázovou konzultaci je za 60min,/1200Kč, prodloužené setkání 90 min./1700Kč. 

 

objednat konzultaci

Reference

účastnice lekcí

Neuvěřitelná proměna - hodina dýchání a mé tělo je jako vyměněné.

účastnice lekcí

"Eliška je velmi empatická a nekompromisní trenérka, která vždy odhalí špatně naučené stereotypy a tak práce na vlastním těle se zatažením bříška nekončí. Naopak těším co dalšího budeme cvičit. Cvičení s Eliškou mi přijde více prospěšné než dřívější fyzioterapie."

Do tří měsíců zažijete změnu

lekce na míru vašim potřebám

Přesvědčila vás individuální konzultace? Vstupte do tříměsíčního cyklu a zažijte změnu na vlastní kůži.

1. ZLEPŠÍTE si DRŽENÍ TĚLA

2. NAUČÍTE SE LÉPE VNÍMAT sami sebe

3. budete více respektovat své tělo

nadechnout, vydechnout a...

objednat konzultaci

@ eliskalechnerova

web VYTVOŘENÝ V ŠABLONĚ SHOWIT

diclaimer ke zdravotní odpovědnosti:
Online program Zdravé tělo vychází z praktických zkušeností, odborného vzdělání v oboru a ověření postupu letitou praxí s klientky na individuálních a skupinových lekcích. Kurz má primárně informační charakter. Na vašem zdraví opravdu záleží. Doporučení a cviky v kurzu nenahrazují zdravotní péči a doporučení lékaře. Vždy jednejte s ohledem na váš zdravotní stav. Pokud u Vás nastanou jakékoliv zdravotní potíže, obraťte se na svého lékaře nebo fyzioterapeuta a poraďte se o Vašem zdravotním stavu a dalším postupu vaší terapie. Součástí kurzu jsou také online konzultace, kdy si můžete ověřit, zda postupujete správně.

Autorská práva:
Obsah kurzu podléhá autorskému zákonu. Reprodukce, přejímání, distribuce nebo jakýkoli druh využití nad rámec autorských práv vyžaduje písemný souhlas autora. Program je určen čistě pro soukromé nekomerční účely. Stahování a kopírování online kurzu, videí, využití programu pro jiné komerční účely může být porušením práva autora.