koupit

JARO V POHYBU

PRO ŽENY, KTERÉ TOUŽÍ
NA CHVÍLI ZMIZET

Každá toužíme
po čase pro sebe

Na chvíli opustit každodennost, dočerpat energii a na moment se zastavit. To je tak vzácné a tak cenné! Vyrazit za hranice všedních dní, věnovat pozornost svému tělu, strávit čas na čerstvém vzduchu a dopřát si změnu rytmu.

Pokud jste se na chvilku zasnili, pak věřte, že máte skvělou příležitost! Tenhle víkend je právě pro Vás!

místo konání: welleness restort uko
bedřichov 300, 468 12 bedřichov
termín: 29.4.-1.5.2022

U toho chci být

Pobyt zahrnuje

Lekce a workshopy 

relax

Těšit se můžete na pohybové lekce méně i více dynamické, workshop v meditačním sále a pohyb venku. Vaše účast v programu je dobrovolná :-)

Využít můžete nabídku služeb masáží a kosmetiky.
V ceně pobytu je neomezený vstup do wellness, bazénu a sauny. 

nabídka

Stravování

ubytování

Zajištěna je strava formou polopenze (snídaně, večeře). Včas vám zašleme nabídku společných jídel. Obědy si zajišťují účastníci sami 

V ceně pobytu je zahrnuto ubytování
v 2-4 lůžkových útulných pokojích a apartmánech
v hlavní budově.

restaurace

pokoje

"Cvičení s Eliškou je skvělá relaxace po pracovním dni. Vyčistíte si hlavu a zapojíte svaly, o kterých ani nevíte, že je máte. Mám dobrý pocit, že jsem si zlepšila držení těla. A hlavně je to pro všechny. Eliška se postará o vaše specifika.

Vyčistíte si hlavu. 
A je to pro všechny.

ÚČASTNICE LEKCÍ

"Cvičení s Eliškou je radost: přináší klid, zvnitřnění, chvilku klidu věnovanou mně samotné a mému tělu. Je až neuvěřitelné jak titěrnými pohyby dokáže Eliška mně dát opět dohromady po dvou komplikovaných porodech."

Cvičení s Eliškou je radost

ÚČASTNICE KURZU

Časté otázky

01. pro koho je pobyt určen? Zvládnu to?

Pro všechny ženy bez rozdílu kondice a věku. Většina plánovaných lekcí v programu nabídne kompenzační cvičení, doplňkové relaxační workshopy. Účast v programu je dobrovolná. Můžete si vybrat lekce, která vám sednou nebo rozhodnout se podle aktuální situace. 

02. Co potřebuji?

Pohodlné oblečení, které vám dovolí užít si pobyt naplno. Doporučuji vhodné oblečení na cvičení a pro aktivity venku, Procházka se v tomto místě přímo nabízí. V horách se vyplatí být připravena i na změny počasí. Malý vlastní froté ručník 50x100cm se také hodí. Podložky jsou k dispozici přímo na místě. 03.  jak se mohu přidat

Jednoduše se přihlásíte a potvrdíte svou účast zakoupením pobytu zde. Pobyt můžete dostat jako dárek. Jednoduše k nákupu zašleme na požádání VOUCHER. Objednávající musí do poznámky v objednávce uvést jméno účastníka a pozn. "voucher mailem". 


04. Cena za pobyt a storno podmínky? 

Early birds do 31.1.2022 : 5.290,-
Cena od 1.2.2022: 5.690,-. Extra služby, kosmetika, masáže nejsou součástí ceny. Zrušení účasti 60 dní předem vrácení ceny 100% ceny, 30 dní předem 70%, 14 před termínem bude účtováno 30%. Zrušení účasti 7 dní do zahájení účtujeme 100%. Náhradníci pro účast jsou vítáni. Doprava na vlastní náklady.

koupit