to je pro mě

JARO V POHYBU

pobyt a cvičení PRO ŽENY,
KTERÉ TOUŽÍ NA CHVÍLI ZMIZET

Grundlsee Rakousko
28.4-1.5.2023

Každá toužíme
po čase pro sebe

Na chvíli opustit každodennost, dočerpat energii a na moment se zastavit. To je tak vzácné a tak cenné! Vyrazit za hranice všedních dní, věnovat pozornost svému tělu, strávit čas na čerstvém vzduchu a dopřát si změnu rytmu.

Pokud jste se na chvilku zasnily, pak věřte, že máte skvělou příležitost! Tenhle exkluzivní víkend je právě pro Vás!

místo konání:
MONDI RESORT
AM GRUNDLSEE
Archkogl 31 | A-8993 Grundlsee
termín: 28.4.-1.5.2023

U toho chci být

Těšit se můžete na

co by tělo chtělo 

čas pro odpočinek

Pestrý program a cvičení, otužování v jezeře a pohyb venku. Pro nadhled do dalších dní vystoupáme na vrchol.. Účast v programu je dobrovolná :-)

Relax v krásném prostředí, neomezený vstup do panaromatického wellness: bazénu s teplotou 30° nebo sauny. Na výběr jsou: parní, suchá nebo infra. 

PROGRAM

jídlo až pod nos

Klidné spaní

Uživat si 3 rána a večery bez starostí. Snídaně s výhledem a tříchodové večeře. Pobyt je možné si objednat také bez večeře.  

Pro odpočinek, regeneraci a doplnění energie vás čeká ubytování ve 2lůžkových apartmánech. Zažijete na 3 noci daleko od každodennosti, 

"Cvičení s Eliškou je skvělá relaxace po pracovním dni. Vyčistíte si hlavu a zapojíte svaly, o kterých ani nevíte, že je máte. Mám dobrý pocit, že jsem si zlepšila držení těla. A hlavně je to pro všechny. Eliška se postará o vaše specifika.

Vyčistíte si hlavu. 
A je to pro všechny.

ÚČASTNICE LEKCÍ

"Cvičení s Eliškou je radost: přináší klid, zvnitřnění, chvilku klidu věnovanou mně samotné a mému tělu. Je až neuvěřitelné jak titěrnými pohyby dokáže Eliška mně dát opět dohromady po dvou komplikovaných porodech."

Cvičení s Eliškou je radost

ÚČASTNICE KURZU

Časté otázky

01. pro koho je pobyt určen? Zvládnu to?

Pro všechny ženy bez rozdílu kondice a věku. Většina lekcí v programu jsou kompenzační cvičení, práce s dechem, relaxace, doplněné o turistiku, otužování a speciální program, který zaměstná i hlavu a představivost. Můžete si vybrat lekce, která vám sednou nebo rozhodnout se podle aktuální nálady a chuti.

02. Co potřebuji?

Pohodlné oblečení, které vám dovolí užít si pobyt naplno. Doporučuji vhodné oblečení na cvičení a pro aktivity venku, Procházka se v tomto místě přímo nabízí. V horách se vyplatí být připravena i na změny počasí. Sebou si vezměte určitě na lekce malý froté ručník 50x100cm a podložky. Ostatní pomůcky budou na místě k dispozici.03.  jak se mohu přidat

Nejlépe se přihlásit a potvrdit svou účast zakoupením pobytu zde. Pobyt můžete dostat jako dárek. Jednoduše vám po dohodě k nákupu zašlu na dárkový VOUCHER. Objednávající musí do poznámky v objednávce uvést jméno účastníka a pozn. "voucher mailem".


04. Cena za pobyt a storno podmínky? 

Early birds do 31.1.2023 : 15.300,-
kod: jaro23 
Pobyt je zakoupit pouze se snídaní. Cena od 1.2.2022: 15.800,-. Zrušení účasti 60 dní předem - vrácení ceny 100% ceny, 30 dní předem - 70% ceny, 14 před termínem bude účtováno 100% ceny. Náhradníci pro účast jsou vítáni. Doprava a pojištění není součástí ceny, dopravu je možné synchronizovat a auta efektivně naplnit.

koupit

@ eliskalechnerova

web VYTVOŘENÝ V ŠABLONĚ SHOWIT

diclaimer ke zdravotní odpovědnosti:
Online program Zdravé tělo vychází z praktických zkušeností, odborného vzdělání v oboru a ověření postupu letitou praxí s klientky na individuálních a skupinových lekcích. Kurz má primárně informační charakter. Na vašem zdraví opravdu záleží. Doporučení a cviky v kurzu nenahrazují zdravotní péči a doporučení lékaře. Vždy jednejte s ohledem na váš zdravotní stav. Pokud u Vás nastanou jakékoliv zdravotní potíže, obraťte se na svého lékaře nebo fyzioterapeuta a poraďte se o Vašem zdravotním stavu a dalším postupu vaší terapie. Součástí kurzu jsou také online konzultace, kdy si můžete ověřit, zda postupujete správně.

Autorská práva:
Obsah kurzu podléhá autorskému zákonu. Reprodukce, přejímání, distribuce nebo jakýkoli druh využití nad rámec autorských práv vyžaduje písemný souhlas autora. Program je určen čistě pro soukromé nekomerční účely. Stahování a kopírování online kurzu, videí, využití programu pro jiné komerční účely může být porušením práva autora.